Навчально-науковий технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова

1. Факультет технології зерна і зернового бізнесу

Харчові технології

Спеціалізації і програми підготовки:

Технології зберігання і переробки зерна:

  • Технології первинної обробки та зберігання зерна

  • Технології виробництва борошна

  • Технології виробництва крупи та інших зернових продуктів

  • Технології продуктів швидкого приготування

  • Технології комбікормового виробництва

  • технологія преміксів

  • технологія біопалива

  • Автоматизоване проектування підприємств

Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів

  • Технології хліба;

  • Технології кондитерських виробів;

  • Технології макаронних виробів;

  • Технології харчоконцентратів;

  • Технологія натуральних харчових добавок

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Біологія або Хімія.

2. Факультет інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу.

 1. Харчові технології



Спеціалізації і програми підготовки:



Технології харчування:

  • Технологія харчування

  • Ресторанна справа та сервіс

  • Технологія фітнес-продуктів

  • Технологія спортивного харчування

  • Технологія харчування дітей

Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення:

  • Технології санаторно-курортного харчування

  • Технології дієтичного харчування

  • Технології геродіетіческого харчування

  • Експертиза і управління якістю харчових продуктів

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Біологія або Хімія

 2. Готельно-ресторанна справа



Спеціалізації і програми підготовки:

  • Готельно-ресторанна справа

  • Ресторанний бізнес

  • Міжнародний готельний бізнес

  • Індустрія Wellness і SPA

  • Рекреаційна індустрія оздоровлення

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Історія України

  • Математика або Географія

 Факультет технології харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, експертизи та товарознавства.

 1. Харчові технології



Спеціалізації і програми підготовки:



Технології м'яса і м'ясної бізнесу:

  • Технології спецій і прянощів

Технології молока і молочного бізнесу:

  • технологія морозива

  • Технологія продуктів дитячого харчування

  • Технологія масел і жирів

  • Безпека продуктів харчування

  • Технологія сушіння харчових продуктів

Технології зберігання і переробки водних біоресурсів:

  • Технологія риби і морепродуктів

Технології жирів і жирозамінників:

  • Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Іноземна мова або Географія

  • Технології парфумерно-косметичних засобів

  • Технологічна експертиза та безпека харчової продукції

  • Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Хімія та біологія

2. Підприємництво, торгівля і біржова діяльність

Комерційна діяльність і товарознавство і експертиза в митній справі

  • Експертиза харчових продуктів

  • продовольча безпека

3. Менеджмент

  • Управління фінансово-економічною безпекою

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Іноземна мова або Географія

4. Факультет технології вина і туристичного бізнесу

Харчові технології

  • Спеціалізації і програми підготовки

Технології продуктів бродіння і виноробства:

  • технологія вина

  • Технологія пива та солоду

  • Технологія слабоалкогольних та ароматизованих напоїв

  • Мікробіологія харчових виробництв

Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів:

  • Управління якістю харчових продуктів

  • Харчова біотехнологія

  • технологія сушіння

  • Технологія натуральних соків

  • Технологія безалкогольних напоїв

  • Кріотехнології харчових продуктів

Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв



Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Хімія, або  Біологія

2. Біотехнологія і біоінженерія

  • Українська мова і література

  • Біологія

  • Хімія або Математика

3. Туризм



Спеціалізації і програми підготовки:

  • Міжнародний туризм

  • гастрономічний туризм

  • туризм

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Іноземна мова

  • Географія або Математика

Навчально-науковий інститут комп'ютерних систем і технологій «Індустрія 4.0» ім. П.М. Платонова

5. Факультет комп'ютерних систем і автоматизації

1. Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Комп'ютерні системи та програмна інженерія в автоматизації

  • Штучний інтелект і автоматизація робототехнічних систем

2. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Електромеханічні системи з інтелектуальним керуванням

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Фізика або Іноземна мова

6. Факультет комп'ютерної інженерії, програмування і кіберзахисту

1. Комп'ютерні науки

Спеціалізації і програми підготовки:

Інформаційні управляючі системи та IT-комерція:

  • Фундаментальна інформатика та інформаційні технології

  • Прикладна математика та інформатика

  • Управління інформаційної кібербезпекою

Інформаційні технології проектування:

  • Системи автоматизованого проектування в машинобудуванні і енергетика

  • Комп'ютернепроектування та дизайн

2. Комп'ютерна інженерія



Спеціалізації і програми підготовки:



Комп'ютерні системи і мережі:

  • Інфокомунікації

  • Проектування і адміністрування комп'ютерних мереж

  • Функціонування глобальних комп'ютерних мереж

  •  Мережеві інформаційні технології

  • мережі доступу

  • Інформаційні мережі

  • Мережі наступного покоління (Next Generation Networks, NGN)

  • Бездротові технології в комп'ютерних мережах

  • Оптичні технології передачі інформації

  • оптична комутація

Спеціалізовані комп'ютерні системи:

  • Корпоративні інформаційні системи

  • Мультимедійні та ігрові системи

  • Інженерія ігрового програмного забезпечення

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Фізика або Іноземна мова

Навчально-науковий інститут прикладної економіки та менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейн

7. Факультет менеджменту, маркетингу і логістики.

Менеджмент організацій і адміністрування

менеджмент

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу та туризму

  • Управління персоналом (HR-менеджмент)

  • Логістика

2. Маркетинг

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Реклама і зв'язки з громадськістю

Підприємництво, торгівля і біржова діяльність

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Підприємництво в сфері виробництва, торгівлі та послуг

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Іноземна мова або Географія

8. Факультет економіки, бізнесу і контролю.



Економіка

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Економіка підприємства

  • Економіка зовнішньоекономічної діяльності

3. Облік і оподаткування

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Облік і аудит

  • Оцінкабізнесу та нерухомості

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Іноземна мова або Географія

Навчально-науковий інститут холоду, кріотехнологій і екоенергетика ім. В.С. Мартинівського



9. Факультет нафти, газу і екології

1. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Нетрадиційні і поновлювані джерела енергії

2. Теплоенергетика і теплофізика

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Теплоенергетика і енергоефективні технології

  • Нанотехнології в теплоенергетиці

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Фізика або Іноземна мова

3. Нафтогазова інженерія та технології

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Нафтогазова інженерія та технології

  • Газонафтопроводи і газонафтосховища

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Хімія або Географія

4. Екологія

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Екологічний контроль і менеджмент

  • Екологія та екобіоінженерія

  • Екологічний контроль і аудит

  • Екологічна безпека

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Біологія

  • Хімія або Географія

5. Технології захисту навколишнього середовища

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Екологічна безпека, контроль і аудит

  • Екологічна інженерія, безпеку і менеджмент

Предмети зовнішнього незалежного оцінювання

  • Українська мова і література

  • Математика

  • Фізика або Біологія

10. Факультети низькотемпературної техніки та інженерної механіки

1. Енергетичне машинобудування

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Холодильні машини і установки

  • енергомашинобудування

  • Суднові холодильні установки та системи кондиціонування

  • Кріогенна техніка і технології

  • Газотурбінні установки і компресорні станції

  • Компресори, пневмоагрeгати і вакуумнaя теxніка

2.Отраслевой машинобудування

Спеціалізації і програми підготовки:

  • Машинобудування

  • Устаткування ресторанного і готельного господарства

  • IT-конструювання обладнання

  • енергетична безпека

3. Прикладна механіка

  • Інженeрна меxаніка

Предмети внeшнeго Незалежнe оцінювання

  • Українcько мoву і літeратуpа

  • Матeматіка

  • Фізика абo Інозeмна мoва